O Firmie

Firma "AS Inżynieria Instalacyjna Adam Stefaniak" powstała w 2014 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza w celu kompleksowej obsługi Inwestorów, Generalnych Wykonawców i Firm Podwykonawczych w zakresie nadzorów inwestorskich, kierowania budowami/robotami budowlanymi, projektowania, wykonywania świadectw energetycznych, pomiarów skuteczności wentylacji itp.

Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych o numerze ewidencyjnym SLK/5254/PWOS/12. Należę do Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach i posiadam aktualne, wymagane prawem ubezpieczenie OC oraz dodatkowe ubezpieczenie dla osób wykonujących świadectwa charakterystyki energetycznej.

Posiadam ponadto uprawnienia energetyczne grupy G2 oraz gazowe grupy G3 na stanowisku dozoru i eksploatacji.

Specjalizuję się szczególnie w wentylacji i klimatyzacji lecz zajmuję się również wszystkimi instalacjami ogólnie zwanymi sanitarnymi i mechanicznymi.

Współpracuję z wieloma firmami projektowymi i wykonawczymi w zakresie instalacyjnym oraz specjalistami w branży kominiarskiej i serwisowania urządzeń i instalacji, tworząc zgrane zespoły doświadczonych profesjonalistów potrafiących zmierzyć się nawet z najbardziej nietypowym zadaniem.